| | | AAA
Przedszkole Samorządowe Nr 22
SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Grupa II - Pszczółki

Spacerkiem po Kielcach

Ilość zdjęć: 16

Najpierw wizyta w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś", a potem spacerkiem po Kielcach. Tak w piątek grupy Pszczółek i Poziomek spędziły przedpołudnie.

pokaż więcej »

Żabki i Biedronki na wycieczce

Ilość zdjęć: 66

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Na Górce” przyniosła Żabką i Biedronką wiele wrażeń. Dzieci obcowały ze zwierzętami zagrodowymi, ulubieńcem był szczeniaczek o imieniu Iskierka. Poznały procedurę wypieku chlebka. Wyrabiały ciasto i piekły podpłomyki. Odwiedziły warsztat tkacki, podziwiały gobeliny oraz zapoznały się z tradycyjnymi ludowymi strojami z naszego regionu. Dzieci ozdabiały sylwety zwierząt wypalone w drewnie, oglądały szmaciane laleczki, które Pani Jadzia samodzielnie wykonuje w swoim gospodarstwie. Nawet jedną z nich otrzymały w prezencie. Piekły kiełbaski oraz kosztowały domowe ciasta oraz pyszny chlebek. Ogromną atrakcją była dla dzieci przejażdżka furmanką, którą bardzo chciały wracać do przedszkola

pokaż więcej »

Dzień Matematyki

Ilość zdjęć: 35

12 marca w naszym przedszkolu odchodziliśmy wszyscy Dzien Matematyki. Było bardzo dużo liczenia, klasyfikowania, porównywania. Zadania matematyczne dla każdej grupy oceniały kuchareczki, które najpierw pięknie wystąpiły w przedstawieniu.

pokaż więcej »

Święto Muzyki w przedszkolu

Ilość zdjęć: 18

Święto Muzyki w przedszkolu uświetnił swoim występem na skrzypcach Franio z grupy Smerfy. Było to niezwykłe przeżycie dla wszystkich obecnych.Bardzo dziękujemy Franiowi i jego mamie, że mieliśmy możliwość wysłuchania tak pięknego koncertu. Mini koncert na dzwonkach zaprezentowali chłopcy z grupy Tropiciele. Były również tańce z paskami kolorowymi, gra na niekonwencjonalnych instrumentach, śpiew i taniec.

pokaż więcej »

Dzień Przedszkolaka

Ilość zdjęć: 60

20 września obchodzimy Dzień Przedszkolaka z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość, na której wszystkie dzieci śpiewały, tańczyły i świetnie się bawiły. W grupach wykonały kotyliony- medale przedszkolaka i zjadły odnalezione podczas zabawy "w zimno, ciepło" cukierki. Wszystkim przedszkolakom składamy jeszcze raz z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia.

pokaż więcej »