| | | AAA
Przedszkole Samorządowe Nr 22
SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Grupa IV -Tropiciele

Zakodowane przedszkole

Ilość zdjęć: 71

W ramach Code Week w piątek zakodowaliśmy przedszkole bawiąc się w "podchody". Wędrowaliśmy od sali do sali, w których były przygotowane zadania z kodowania. Za każde wykonane zadanie dzieci zabierały sylabę z różną ilości kropek. Po powrocie do swojej sali dzieci układając zebrane sylaby wg wzrastającej ilości kropek odczytali hasło: ZAKODOWANI.

pokaż więcej »

Tropiciele na wycieczce

Ilość zdjęć: 60

Wielka siła małych stworzeń – owady zapylające – dwa warsztaty dla dzieci WARSZTAT NR 1 TEMAT: „Z kwiatka na kwiatek” – znaczenie owadów w procesie zapylania WARSZTAT NR 2 Temat: W Królestwie pszczół - Pszczoły miodne i niemiodne

pokaż więcej »

Cała Polska czyta dzieciom

Ilość zdjęć: 20

Dzisiaj kolejny gość zawitał do grupy Tropiciele, aby poczytać dzieciom i Tuptusiowi. Tym razem odwiedził nas rzecznik policji. Dzieci bardzo uważnie słuchały czytanej książeczki, opowiadała ona o chłopcu, który miał przyjaciela policjanta. Przedszkolaki wysłuchały również pogadanki o tym, żeby dzieci nie bały się policji i w razie zagrożenia zwracali się do funkcjonariuszy, bo to przyjaciele, którzy zawsze nam pomogą.

pokaż więcej »

Cała Polska czyta dzieciom

Ilość zdjęć: 64

Stowarzyszenie Biegacz Świętokrzyski zajmuje się organizacją imprez rekreacyjno – sportowych, promocją aktywnego i zdrowego stylu życia oraz upowszechnieniem biegania.Dzisiaj w grupie Tropiceli gościliśmy p. Renatę, która działa w stowarzyszeniu, a także jest nauczycielką w sąsiadującej z pzedszkolem szkole. Pani Renata w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" przeczytała książeczkę o Bolku, Lolku i sporcie. Dzieci miały okazję poćwiczyć z naszym gościem i zrobić pamiątkową fotografię.

pokaż więcej »

Gra edukacyjna

Ilość zdjęć: 52

Tropiciele w dniu 24.04 udali się na Stadion Leśny, gdzie uczestniczyli w grze edukacyjnej.

pokaż więcej »