| | | AAA
Przedszkole Samorządowe Nr 22
SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Pasowanie na przedszkolaka

Ilość zdjęć: 78

W dniu 10 grudnia nasze słodziaki z grupy Misie stali się prawdziwymi przedszkolakami.Brawo maluchy!!!

pokaż więcej »

Godzina Kodowania

Ilość zdjęć: 63

Kolejna inicjatywa, którą podjęły grupy Tropicieli, Żabek i Poziomek to Godzina Kodowania. Oprócz naszych przedszkolaków kodowały z nami dzieci z Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych.

pokaż więcej »

Mikołajki

Ilość zdjęć: 27

W dni 6 grudnia odwiedził nasze przedszkole Mikołaj, który przyniósł prezenty. Podczas uroczystości zostały rozstrzygnięte konkursy: plastyczny i fotograficzny.

pokaż więcej »

Warsztaty w Muzeum Narodowym

Ilość zdjęć: 26

W dniu 5 grudnia grupa Tropicieli uczestniczyła w warsztatach, które odbyły się w Muzeum Narodowym w Kielcach. Tematem zajęć był "Zwierzyniec". Dzieci na początku wysłuchały fragmentu książki "Leśny ludek", czytanej przez Pana Artura- tatę Lenki.Po wysłuchaniu książki dzieci przystąpiły do wykonania masek zwierząt. Do wyboru były liski i sowy.Kolejnym etapem warsztatów była prezentacja o zwierzątkach z porcelany. Ta niezwykła kolekcja była również zagadką dla dzieci. Nie zawsze było bowiem oczywiste co to za zwierzę.Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymały upominki:opaskę na rękę i książkę "Świętokrzyskie pomniki historii" Czesława Hadamika.

pokaż więcej »

Pokaz mody patriotycznej z misiami

Ilość zdjęć: 87

W ramach projektu "Piękna nasza Polska cała" w dniu 27 listopada odbył się pokaz mody patriotycznej z misiami.

pokaż więcej »

Mały miś w świecie wielkiej literatury

Ilość zdjęć: 10

Tropiciele z P.S. Nr 22 w Kielcach gościli Pana Łukasza z wydawnictwa MAC, który w ramach projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury" przeczytał i podarował naszym przedszkolakom "Świat w piżamie". Nasz gość wpisał się oczywiście do kroniki misia Tuptusia i zrobiliśmy sobie pamiątkową fotografię.Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i książeczkę.

pokaż więcej »