| | | AAA
Przedszkole Samorządowe Nr 22
SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Teatrzyk w przedszkolu

Ilość zdjęć: 20

Dzisiaj szczególny dzień w naszym przedszkolu. Panie z różnych grup przygotowały dla dzieci teatrzyk sylwet "O wróbleku Elemelku pustym brzuszku i rondelku". Dzieci były zachwycone do tego stopnia, że panie musiały wystąpić na bis.

pokaż więcej »

Dzień Naleśnika

Ilość zdjęć: 41

W naszym przedszkolu obchodzilismy dzisiaj Dzień Naleśnika. Uroczystość została zorganizowana w ramach poznawania kultur i tradycji innych narodów. Dzien Nalesnika obchodzony jest w Anglii. Pani Kasia, zaprezentowała krótki film o obchodach świeta, dzieci nauczyły się jak nazywa sie naleśnik w j. angielskim, uczyły sie różnych rodzajów składania naleśników. Z artykułów, które wykorzystujemy do nadziewania ułożyły w grupach sudoku, odgadywały z zamkniętymi oczam jaki to smak, były też zabawy ruchowe przy muzyce. Na obiad nie mogło być dzisiaj nic innego jak tylko naleśniki. Dzieci mogły sobie dobrać składniki do swoich naleśników. Może dzisiaj niezbyt zdrowo, ale za to stwierdzenie dzieci "Nic tego nie przebije" świadczy, że smacznie.

pokaż więcej »

Dzień Bezpiecznego Internetu

Ilość zdjęć: 20

W Dniu 6 lutego obchodzony jest Dzien Bezpiecznego Internetu. Grupy Tropicieli, Żabek i Smerfów z naszego przedszkola także zgłosiły inicjatywę uczestnictwa w obchodach tego dnia. Przez dwa dni zajęcia były poświęcone właśnie tej tematyce.

pokaż więcej »

Karanawał

Ilość zdjęć: 57

Wybrane ujęcia związane z realizowanym blokiem tematycznym "Karanawał" w grupie Tropicieli.

pokaż więcej »

Bal karnawałowy

Ilość zdjęć: 51

pokaż więcej »

Dotarły nagrody

Ilość zdjęć: 2

Dotarły nagrody, które wygrała grupa Tropicieli: dyplomy zestaw edukacyjny Ozobot i mazaki.

pokaż więcej »

Tropiciele kodują dla Babci i Dziadka

Ilość zdjęć: 23

Przez cały tydzien grupa Tropicieli wykonywała różne zadania związane ze Świętem Babci i Dziadka.Układaliśmy na macie wg wspołrzednych domki dziadków ze strony mamy i taty. Według wiersza ułożyliśmy kwiaty na macie. Poniewaz wszystkie wnuki kochają swoje babcie i dziadków nie mogło obyc sie bez serduszek: wg symetrii na macie, bijące serduszko na tabletach, czy mandala serduszkowa z trasą dla ozobota oraz wiele innych aktywności. A wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

pokaż więcej »