| | | AAA
Przedszkole Samorządowe Nr 22
SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

W teatrze

Ilość zdjęć: 34

pokaż więcej »

Dzien Kropelki Wody

Ilość zdjęć: 81

W dniu 22 marca z okazji Światowego Dnia Wody w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropelki Wody. Były zabawy, eksperymenty i inscenizacja w wykonaniu dzieci z grupy Żabek.

pokaż więcej »

Powitanie wiosny

Ilość zdjęć: 55

pokaż więcej »

Konkurs piosenki

Ilość zdjęć: 10

pokaż więcej »

Krokus na macie

Ilość zdjęć: 15

pokaż więcej »

Dzień Matematyki

Ilość zdjęć: 35

12 marca w naszym przedszkolu odchodziliśmy wszyscy Dzien Matematyki. Było bardzo dużo liczenia, klasyfikowania, porównywania. Zadania matematyczne dla każdej grupy oceniały kuchareczki, które najpierw pięknie wystąpiły w przedstawieniu.

pokaż więcej »

Misie kodują

Ilość zdjęć: 17

Zima się kończy dlatego grupa Misiów, pakujac ciepłe ubranka zakodowała wg wierszyka zimową czapkę.

pokaż więcej »

Dzień olimpijski

Ilość zdjęć: 15

pokaż więcej »

"Ratujemy i uczymy ratować "

Ilość zdjęć: 47

Dzisiaj naszych przedszkolaków odwiedzili młodzi strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łopusznie. W ramach projektu,"Ratujemy i uczymy ratować " zapoznali dzieci w teorii i praktyce z zasadami udzielania pierwszej pomocy m.in. z resuscytacją i bezpieczną boczną pozycją. Nasze przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą, pięknie odpowiadały na pytania i z ogromnym zaangażowaniem wykonywały polecenia i ćwiczenia. Dziękujemy bardzo za szkolenie.

pokaż więcej »