| | | AAA
Przedszkole Samorządowe Nr 22
SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Cała Polska czyta dzieciom

Ilość zdjęć: 20

Dzisiaj kolejny gość zawitał do grupy Tropiciele, aby poczytać dzieciom i Tuptusiowi. Tym razem odwiedził nas rzecznik policji. Dzieci bardzo uważnie słuchały czytanej książeczki, opowiadała ona o chłopcu, który miał przyjaciela policjanta. Przedszkolaki wysłuchały również pogadanki o tym, żeby dzieci nie bały się policji i w razie zagrożenia zwracali się do funkcjonariuszy, bo to przyjaciele, którzy zawsze nam pomogą.

pokaż więcej »

Cała Polska czyta dzieciom

Ilość zdjęć: 64

Stowarzyszenie Biegacz Świętokrzyski zajmuje się organizacją imprez rekreacyjno – sportowych, promocją aktywnego i zdrowego stylu życia oraz upowszechnieniem biegania.Dzisiaj w grupie Tropiceli gościliśmy p. Renatę, która działa w stowarzyszeniu, a także jest nauczycielką w sąsiadującej z pzedszkolem szkole. Pani Renata w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" przeczytała książeczkę o Bolku, Lolku i sporcie. Dzieci miały okazję poćwiczyć z naszym gościem i zrobić pamiątkową fotografię.

pokaż więcej »