| | | AAA
Przedszkole Samorządowe Nr 22
SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Ilość zdjęć: 18

W tym roku nasze przedszkolaki zaśpiewały i zatańczyły w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W niedzielę 13 stycznia w Galerii Echo wystąpiły dzieci z grup Tropiciele i Żabki, a także przedszkolaki z innych placówek.

pokaż więcej »

Goście czytają Tuptusiowi

Ilość zdjęć: 8

W czwartek odwiedziła nas Pani Halina Będkowska, która jest dyrektorem przedszkola na osiedlu Ślichowice. Pani Dyrektor przyniosła ze sobą książki, aby poczytać naszym Tropicielom. Mając możliwość wyboru dzieci wybrały "Czerwonego Kapturka". Przedszkolaki w wielkim skupieniu słuchały pięknie czytanej baśni. W prezencie otrzymaliśmy książkę z dedykacją i naklejki. Bardzo dziękujemy za spotkanie oraz poczytanie dzieciom i małemu misiowi.

pokaż więcej »

Pani Dyrektor u Tropicieli

Ilość zdjęć: 4

W dniu 09 stycznia w naszej grupie miło nam było gościć Panią Dyrektor Ewę Martykę, która w ramach projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury" czytała Tropicielom książkę. Był to fragment "Świata w piżamie", którą otrzymaliśmy od Wydawnictwa MAC. Dzieci bardzo uważnie słuchały naszego gościa. Bardzo dziękujemy.

pokaż więcej »

Bal karnawałowy

Ilość zdjęć: 67

pokaż więcej »

Pasowanie na przedszkolaka

Ilość zdjęć: 78

W dniu 10 grudnia nasze słodziaki z grupy Misie stali się prawdziwymi przedszkolakami.Brawo maluchy!!!

pokaż więcej »