SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Grupa VI - Misie

Wychowawcy:

Moja grupa

Ostatni dzień z robotami

Ilość zdjęć: 30

Ostatni dzień w naszym przedszkolu roboty Dash i Dot spędziły w grupie starszaków. Dzieci doprowadzała Dasha na określone współrzędne na macie podawane przez nauczyciela.Był slalom pomiędzy kręglami, a potem zbijanie wyznaczonych kręgli. Dzieci odgadywały melodie znanych piosenek wygrywanych przez Dasha, a także kolorów w kolejności w jakiej zostały wygrane.Starszaki kodowały dźwięki na tablecie, które potem Dash wygrywał na dzwonkach, po czym rytm powtarzały dzieci poprzez wyklaskiwanie, stukanie lub tupanie.

pokaż więcej »

Powitanie Dasha

Ilość zdjęć: 12

Do naszego przedszkola dotarły długo oczekiwane roboty Dash i Dot. Dzisiaj dzieci z grupy I i VI miały okazję zapoznać się z Dashem. Było dużo radości, każdy chciał dotknąć i pokierować naszym małym robotem.Jutro ciąg dalszy zaznajamiania się.

pokaż więcej »

Bal ekologiczny

Ilość zdjęć: 24

pokaż więcej »

Dzień Czekolady

Ilość zdjęć: 11

pokaż więcej »

Witaj Wiosno!

Ilość zdjęć: 23

Dzisiaj w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy I Dzień Wiosny. Panie z grup I, II i III przygotowały inscenizację "Witaj Wiosno". W postać Sowy wcieliła się wicedyrektor przedszkola p. Ewa, p. Monika to Zima, p. Agnieszka z maluchów odegrała rolę Wiatru, p. Agnieszce z grupy Tropicieli przypadła rola Wiosny, narratorem była natomiast p.Edyta. Dzieci były zwiastunami wiosny: Tropiciele- bociany Smerfy- pierwiosnki Żabki- żabki Biedronki- leszczyna Krasnale- przebiśniegi Misie- skowronki W trakcie inscenizacji przedszkolaki śpiewały wiosenne piosenki, a na koniec wszyscy wspólnie z Wiosną odtańczyliśmy "Wiosennego rocka". Mamy nadzieję, że wiosna już zostanie z nami. Witaj Wiosno!

pokaż więcej »

Dzień Czystej Wody

Ilość zdjęć: 109

pokaż więcej »