SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Grupa IV- Biedroneczki

Rzepka

Ilość zdjęć: 53

Niesamowity spektakl mogły podziwiać dzieci z grupy Biedronek w wykonaniu rodziców. Tym razem z okazji Święta Matki to właśnie rodzice przygotowali przedstawienie "Rzepki". Brawo Rodzice!

pokaż więcej »

Język angielski w grupie Biedronek

Ilość zdjęć: 19

Praca w aplikacji scratch junior, utrwalenie kolorów w języku angielskim poprzez pracę i zabawę na tabletach

pokaż więcej »

Biedroneczki kodują

Ilość zdjęć: 49

We wtorek po południu Biedronki grały w domino kolorowe i tradycyjne. Wyznaczały również trasę piłeczki po kolorowych tunelach.

pokaż więcej »

Bal ekologiczny

Ilość zdjęć: 24

pokaż więcej »

Dzień Czekolady

Ilość zdjęć: 11

pokaż więcej »

Witaj Wiosno!

Ilość zdjęć: 23

Dzisiaj w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy I Dzień Wiosny. Panie z grup I, II i III przygotowały inscenizację "Witaj Wiosno". W postać Sowy wcieliła się wicedyrektor przedszkola p. Ewa, p. Monika to Zima, p. Agnieszka z maluchów odegrała rolę Wiatru, p. Agnieszce z grupy Tropicieli przypadła rola Wiosny, narratorem była natomiast p.Edyta. Dzieci były zwiastunami wiosny: Tropiciele- bociany Smerfy- pierwiosnki Żabki- żabki Biedronki- leszczyna Krasnale- przebiśniegi Misie- skowronki W trakcie inscenizacji przedszkolaki śpiewały wiosenne piosenki, a na koniec wszyscy wspólnie z Wiosną odtańczyliśmy "Wiosennego rocka". Mamy nadzieję, że wiosna już zostanie z nami. Witaj Wiosno!

pokaż więcej »

Dzień Czystej Wody

Ilość zdjęć: 109

pokaż więcej »