SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Grupa II -Tropiciele

Gra edukacyjna

Ilość zdjęć: 52

Tropiciele w dniu 24.04 udali się na Stadion Leśny, gdzie uczestniczyli w grze edukacyjnej.

pokaż więcej »

Koszyczki wielkanocne

Ilość zdjęć: 60

Grupy: Żabek, Tropicieli i Misiów w ramach realizowanego w przedszkolu ogólnopolskiego programu: "Uczymy dzieci programować" układały wg współrzędnych lub wg instrukcji słownej koszyczki wielkanocne.

pokaż więcej »

Konkurs piosenki

Ilość zdjęć: 10

pokaż więcej »

Dzień Matematyki

Ilość zdjęć: 35

12 marca w naszym przedszkolu odchodziliśmy wszyscy Dzien Matematyki. Było bardzo dużo liczenia, klasyfikowania, porównywania. Zadania matematyczne dla każdej grupy oceniały kuchareczki, które najpierw pięknie wystąpiły w przedstawieniu.

pokaż więcej »

Dzień Bezpiecznego Internetu

Ilość zdjęć: 20

W Dniu 6 lutego obchodzony jest Dzien Bezpiecznego Internetu. Grupy Tropicieli, Żabek i Smerfów z naszego przedszkola także zgłosiły inicjatywę uczestnictwa w obchodach tego dnia. Przez dwa dni zajęcia były poświęcone właśnie tej tematyce.

pokaż więcej »

Karanawał

Ilość zdjęć: 57

Wybrane ujęcia związane z realizowanym blokiem tematycznym "Karanawał" w grupie Tropicieli.

pokaż więcej »

Tropiciele kodują dla Babci i Dziadka

Ilość zdjęć: 23

Przez cały tydzien grupa Tropicieli wykonywała różne zadania związane ze Świętem Babci i Dziadka.Układaliśmy na macie wg wspołrzednych domki dziadków ze strony mamy i taty. Według wiersza ułożyliśmy kwiaty na macie. Poniewaz wszystkie wnuki kochają swoje babcie i dziadków nie mogło obyc sie bez serduszek: wg symetrii na macie, bijące serduszko na tabletach, czy mandala serduszkowa z trasą dla ozobota oraz wiele innych aktywności. A wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

pokaż więcej »

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Ilość zdjęć: 4

Dzieci z grupy Tropicieli brały udział w konkursie plastycznym "Bajkowy świat" zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury KSM. II miejsce zdobyła Emilka Mikołajczyk, a pozostałe dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Brawo Tropiciele!

pokaż więcej »

W świątecznym nastroju

Ilość zdjęć: 56

W dniu 14 grudnia grupa Tropicieli zaprezentowała swoim najbliższym program z udziałem aniołków, Św. Floriana, Św. Mikołaja z pomocnikami i świerszczyka.

pokaż więcej »