SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Mamy kubeczki

Ilość zdjęć: 27

Dzisiaj po południu kurier dostarczył zamówione kolorowe kubeczki. Niby nic takiego, ale ile było radości z budowania, a jaka cisza podczas pracy. Czasami tak niewiele trzeba, aby fajnie się bawić.

pokaż więcej »

Wiosenne gry

Ilość zdjęć: 19

Po uroczystości "Powitania Wiosny", dzieci grały w grę "Zwiastuny wiosny", do której została wykorzystana mata edukacyjna oraz bawiły się w kręgle słuchowe.

pokaż więcej »

Witaj Wiosno!

Ilość zdjęć: 23

Dzisiaj w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy I Dzień Wiosny. Panie z grup I, II i III przygotowały inscenizację "Witaj Wiosno". W postać Sowy wcieliła się wicedyrektor przedszkola p. Ewa, p. Monika to Zima, p. Agnieszka z maluchów odegrała rolę Wiatru, p. Agnieszce z grupy Tropicieli przypadła rola Wiosny, narratorem była natomiast p.Edyta. Dzieci były zwiastunami wiosny: Tropiciele- bociany Smerfy- pierwiosnki Żabki- żabki Biedronki- leszczyna Krasnale- przebiśniegi Misie- skowronki W trakcie inscenizacji przedszkolaki śpiewały wiosenne piosenki, a na koniec wszyscy wspólnie z Wiosną odtańczyliśmy "Wiosennego rocka". Mamy nadzieję, że wiosna już zostanie z nami. Witaj Wiosno!

pokaż więcej »

Robimy kanapki

Ilość zdjęć: 44

pokaż więcej »

Mali ogrodnicy

Ilość zdjęć: 62

pokaż więcej »

Tworzymy grę

Ilość zdjęć: 22

pokaż więcej »

Cebulki

Ilość zdjęć: 29

pokaż więcej »