SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Święto Muzyki w przedszkolu

Ilość zdjęć: 18

Święto Muzyki w przedszkolu uświetnił swoim występem na skrzypcach Franio z grupy Smerfy. Było to niezwykłe przeżycie dla wszystkich obecnych.Bardzo dziękujemy Franiowi i jego mamie, że mieliśmy możliwość wysłuchania tak pięknego koncertu. Mini koncert na dzwonkach zaprezentowali chłopcy z grupy Tropiciele. Były również tańce z paskami kolorowymi, gra na niekonwencjonalnych instrumentach, śpiew i taniec.

pokaż więcej »

Gród Pędzików - wycieczka

Ilość zdjęć: 41

Dzieci zwiedzały kuźnię, wioskę rycerską oraz oglądały repliki zbroi rycerskich. Uczestniczyły w pokazie strzelectwa z armaty, w pokazie wybijania monet i strzelaniu z łuku.

pokaż więcej »

W Komisariacie Policji

Ilość zdjęć: 19

13 września grupa Smerfów odwiedziła Komisariat Policji I. W spotkaniu uczestniczyli nadkom. Marcin Chatys- zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach oraz policjantki i policjanci Komisariatu Policji I w Kielcach. Spotkanie prowadziły: sierż. Pędzik Małgorzata, mł.asp. Joanna Woźniak- Krześ, sierż. Iwona Kępa oraz Koziołek SPOKO.

pokaż więcej »

Dzień Przedszkolaka

Ilość zdjęć: 60

20 września obchodzimy Dzień Przedszkolaka z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość, na której wszystkie dzieci śpiewały, tańczyły i świetnie się bawiły. W grupach wykonały kotyliony- medale przedszkolaka i zjadły odnalezione podczas zabawy "w zimno, ciepło" cukierki. Wszystkim przedszkolakom składamy jeszcze raz z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia.

pokaż więcej »

Dzień Kropki

Ilość zdjęć: 86

"Kropka" Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Po raz pierwszy w naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w piątek. Dzieci z pomocą rodziców przygotowali stroje w różne kropki i kropeczki. Obchody rozpoczęliśmy od obejrzenia historii o dziewczynce Vashti, która nie wierzyła we własne możliwości, były zadania do wykonania z kropkami, zabawy przy piosenkach o kropkach, kolorowanki z aplikacją quiwer i sesja fotograficzna.

pokaż więcej »

Kropki i "Żabki"

Ilość zdjęć: 20

Zabawy Żabek z kropkami.

pokaż więcej »

Mali ratownicy

Ilość zdjęć: 11

Dzisiaj gościliśmy w przedszkolu ratowników medycznych, którzy uczyli naszych przedszkolaków udzielania pierwszej pomocy. Dzieci radziły sobie bardzo dobrze dlatego otrzymali "Dyplomy Ratowniczka".

pokaż więcej »

Rok szkolny 2017/18

Ilość zdjęć: 34

Minął tydzień nowego roku szkolnego, dzieci w grupach poznawały zasady funkcjonowania grup, ustalały kodeksy i obowiązki dyżurnych. Dowiedziały się kim jest PAK. Działają już Mistrzowie Kodowania Junior. Tropiciele i Biedronki poznawały nową aplikację Code a pillar, dzięki której uczą się orientacji w przestrzeni, spostrzegawczości i umiejętności przeliczania. Przywitaliśmy również Dasha i Dota małe roboty, które już na stałe zagoszczą w naszym przedszkolu.

pokaż więcej »