SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Karanawał

Ilość zdjęć: 57

Wybrane ujęcia związane z realizowanym blokiem tematycznym "Karanawał" w grupie Tropicieli.

pokaż więcej »

Bal karnawałowy

Ilość zdjęć: 51

pokaż więcej »

Dotarły nagrody

Ilość zdjęć: 2

Dotarły nagrody, które wygrała grupa Tropicieli: dyplomy zestaw edukacyjny Ozobot i mazaki.

pokaż więcej »

Tropiciele kodują dla Babci i Dziadka

Ilość zdjęć: 23

Przez cały tydzien grupa Tropicieli wykonywała różne zadania związane ze Świętem Babci i Dziadka.Układaliśmy na macie wg wspołrzednych domki dziadków ze strony mamy i taty. Według wiersza ułożyliśmy kwiaty na macie. Poniewaz wszystkie wnuki kochają swoje babcie i dziadków nie mogło obyc sie bez serduszek: wg symetrii na macie, bijące serduszko na tabletach, czy mandala serduszkowa z trasą dla ozobota oraz wiele innych aktywności. A wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka w grupie Żabek

Ilość zdjęć: 8

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprosilismy babcię Ali, która przeczytała dzieciom bajkę o Czerwonym Kapturku. Dzieci słuchały jak zaczarowane i pięknie odpowiadały na temat wysłuchanego tekstu.Babcia Ali była pod wrażeniem aktywności Żabek. Po wysłuchaniu bajki bawiliśmy się w kodowanie. Dzieci układały historyjkę obrazkową do bajki, próbowały z pomocą n-la opowiedzieć co przedstawia poszczególny obrazek, układaĺy drogę Czerwonego Kapturka do domku babci ucząc się logicznego myślenia, utrwalając strony lewa, prawa, góra, dół. Świetnie sìę z naszym gościem bawiliśmy. Dzieci były zachwycone. Grupa Żabek zaprasza wszystkie chętne osoby dorosłe do przeczytania bajki lub baśni w ustalonym terminie przez wychowawców.

pokaż więcej »

Uczymy dzieci programować

Ilość zdjęć: 125

Zakończył się konkurs "Czekając na święta". W okresie od 1 grudnia wykonaliśmy 24 zadania konkursowe i kilka innych z kodowania poza konkursem. Dzieci bardzo chętnie wykonywały kolejne aktywności. Za każde wykonane zadanie wieszaliśmy na choince adwentowej jedną bombkę. Wykonaliśmy zadania również za dni wolne. W działaniach brały udział oprócz grupy Tropicieli grupa Żabek i Smerfów.

pokaż więcej »

Jasełka w grupie Żabek

Ilość zdjęć: 18

W grupie Żabek w postacie biblijne wcielili się rodzice. Brawo!!!

pokaż więcej »