SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Eko zabawki

Ilość zdjęć: 29

Przez cały tydzień dzieci z grupy Tropicieli do zabawy miały do dyspozycji tylko zabawki z "odpadów", które wykonały same na zajęciach, bądź z rodzicami w domu. Przed wprowadzeniem eko tygodnia był lekki niepokój, czy dzieci wytrzymają cały tydzień bez tradycyjnych zabawek.Okazało się, że przedszkolaki wcale nie odczuły ich braku, te bowiem, które się pojawiły w pełni zaspokoiły potrzebę zabawy. Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy wykazali się kreatywnością i przygotowali z odpadów fantastyczne zabawki.

pokaż więcej »

Symbole narodowe.

Ilość zdjęć: 21

pokaż więcej »

Dbamy oo środowisko

Ilość zdjęć: 6

Dzisiaj podczas zajęć Żabki utrwalały wiadomości dotyczące dbania o środowisko. Do osiągnięcia celu została wykorzystana gra ekologiczna. Dzieci rzucały kostką i w zależności od ilości oczek na kostce poruszały się po planszy. Aby grać dalej dziecko miało za zadanie odpowiedzieć co przedstawia obrazek. Puste pola, to cofanie się o dwa pola. Przed obiadem dzieliły wyrazy na sylaby i układały przy obrazkach odpowiednią ilość liczmanów.

pokaż więcej »

Miś Okruszek

Ilość zdjęć: 7

Wraz z misiem Okruszkiem z Przedszkola Nr 32 dzieci wysłuchały książeczki "Tupcio Chrupcio jest kłamczuszkiem"

pokaż więcej »

Biedroneczki kodują

Ilość zdjęć: 49

We wtorek po południu Biedronki grały w domino kolorowe i tradycyjne. Wyznaczały również trasę piłeczki po kolorowych tunelach.

pokaż więcej »

Eko tydzień

Ilość zdjęć: 74

Dzisiaj temat: segregacja odpadów. Podsumowaniem zajęć było wyznaczenie drogi do odpowiedniego pojemnika. Poprzez układanie strzałek pomiędzy odpadami każda grupa dotarła do swojego koloru kosza.Trwa eko tydzień. Okazuje się, że dzieci świetnie się bawią wykorzystując odpady. Wielkie podziękowanie dla rodziców, którzy zrobili zabawki ekologiczne. Pociąg Norberta, odrzutowiec Mikołaja, statek Filipa z powodzeniem zastępują tradycyjne zabawki.

pokaż więcej »

Bal ekologiczny

Ilość zdjęć: 24

pokaż więcej »

Co by było gdyby nie było lasu

Ilość zdjęć: 9

Dzieci metodą burzy mózgów odpowiadały na pytanie: "Co by było gdyby nie było lasu". Z zielonych i czarnych kafli układały wiosenne drzewo. Miały za zadanie odszukać swoje imiona umieszczone na liściach, które następnie układały na drzewie. Smerfy również układały i rozwiązywały zadania z treścią z dopełnieniem do 9.

pokaż więcej »

Stroje regionalne

Ilość zdjęć: 26

pokaż więcej »

Miś Teodorek

Ilość zdjęć: 8

Misiowi Teodorkowi z Przedszkola Nr 1, który zawitał do nas wczoraj Pani Kasia przeczytała książeczkę "Basia i dentysta".

pokaż więcej »