SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Misia Marysia

Ilość zdjęć: 8

Misi Marysi z Przedszkola Samorządowego nr 40 czytała dzisiaj pani Dyrektor naszego przedszkola książeczkę: "Basia i upał w zoo".

pokaż więcej »

Podróż Dasha

Ilość zdjęć: 45

Dash wyruszył dzisiaj w podróż po krainie bajek. Najpierw ustaliliśmy jaką drogę ma przebyć, ułożyliśmy z wykorzystaniem postaci z poszczególnych bajek i klocków ruchu kod, wg którego miał się poruszać. Następnie chętne dzieci kierowały Dashem pomagając mu w wędrówce. Tam gdzie się zatrzymał były do wykonania dodatkowe zadania.

pokaż więcej »

Moja ulubiona ksiązeczka

Ilość zdjęć: 20

W srodę dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione książeczki. Na zajęciach opowiadały o nich, wymieniały się, a potem wybrane książeczki panie czytały.

pokaż więcej »

Zakodowana muzyka

Ilość zdjęć: 16

We wtorek na zajęciach Żabki bawiły się muzyką. Poznały gamę C-dur korzystając z kolorowego plotka, po którym wspinał się kotek. Kodowały piosenkę, pt. "Wlazł kotek na plotek", a następnie próbowały ją wygrać na dzwonkach i bum bum rurkach. Poszło im całkiem nieźle.

pokaż więcej »

Miś Łatek

Ilość zdjęć: 2

Misiowi Łatkowi z Przedszkola Samorządowego nr 5 przeczytała pani książeczkę z serii "Tupcio Chrupcio"

pokaż więcej »

Wizyta w bibliotece

Ilość zdjęć: 4

Tropiciele odwiedziły dzisiaj pobliską bibliotekę. Zabraliśmy ze sobą misia Łatka, który w ramach akcji "Kielce czytają dzieciom" zawitał do naszego przedszkola. Wyruszyliśmy z parasolami, ponieważ padał mały deszcz, ale już w drodze powrotnej świeciło słoneczko. W bibliotece przedszkolaki dowiedziały się jak należy zachowywać się w takim miejscu, wysłuchały książeczki "Wizyta w bibliotece", a na koniec miały możliwość wybrać książeczkę z półki i pooglądać.

pokaż więcej »

Poznajemy Dota

Ilość zdjęć: 6

Dzisiaj zaznajamialiśmy się z Dotem, drugim z robotów. Po obiedzie dzieci budowały z klocków domki dla Dasha i Dota.

pokaż więcej »

Powitanie Dasha

Ilość zdjęć: 12

Do naszego przedszkola dotarły długo oczekiwane roboty Dash i Dot. Dzisiaj dzieci z grupy I i VI miały okazję zapoznać się z Dashem. Było dużo radości, każdy chciał dotknąć i pokierować naszym małym robotem.Jutro ciąg dalszy zaznajamiania się.

pokaż więcej »

Miś Pusia

Ilość zdjęć: 5

Miś Pusia z Przedszkola Samorządowego nr 42 i dzieci z grupy Tropiciele wysłuchały czytaną przez panią Kasię książeczkę "Dobranocki Muminków".

pokaż więcej »