SERDECZNIE WITA "PRZEDSZKOLE POD ŚWIERKAMI" Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową . MOTTO PRZEDSZKOLA: "Nauczyciele, dzieci i rodzice są nićmi jednego kłębka, które powinny łączyć się w harmonijnym splocie" C. Freinet

Galeria

Tęcza

Ilość zdjęć: 27

pokaż więcej »

Wycieczka grupa I

Ilość zdjęć: 77

pokaż więcej »

Festiwal piosenki

Ilość zdjęć: 13

Dzieci z grupy Tropiciele na czele z solistami Leną, Mają i Mikołajem wzięły udział w konkursie piosenki "Bliżej NATURY- bliżej SIEBIE". Nasi mali artyści oprócz symbolicznych nagród indywidualnych wyśpiewali dla przedszkola sprzęt nagłaśniający. SUPER PRZEDSZKOLAKI!

pokaż więcej »

Kodujemy ze spinnerami

Ilość zdjęć: 13

Dzisiaj do kodowania wykorzystaliśmy modne wśród dzieci spinnery. Dzieci ułożyły domek Smerfów,który był zarazem pole gry. Dwie grupy miały dojść do określonych punktów, a droga wyznaczona została przez spinnery. Jeden wyznaczał kierunek poruszania się pionka, drugi ilość kroków.

pokaż więcej »

Rzepka

Ilość zdjęć: 53

Niesamowity spektakl mogły podziwiać dzieci z grupy Biedronek w wykonaniu rodziców. Tym razem z okazji Święta Matki to właśnie rodzice przygotowali przedstawienie "Rzepki". Brawo Rodzice!

pokaż więcej »

Ozoboty pomagają poznać prace piekarza

Ilość zdjęć: 29

Dzisiaj poznawaliśmy pracę piekarza. Razem z Ozobotami uczyliśmy się wierszyka "Piekarz". Układaliśmy historyjkę obrazkową w odpowiedniej kolejności. Bułeczki piekliśmy do melodii "Ciasto" wg B. Strauss. Zakodowaliśmy również drogę "Od ziarenka do bułeczki"

pokaż więcej »